Sólo

Miloš Dvořáček – Opravdové vystoupení 

Koncert (nejen) pro bicí soupravu s vetší než malou dávkou překvapení. Tězko by se v českých a potažmo světových vodách hledal muzikant podobného rázu jakým je bubeník Miloš

Dvořáček. Přestože je věkem spíše na počátku své umělecké dráhy, jeho erudice a fundament odpovídají zkušenosti mistra. Bez mediálních vavřínů stojí za vznikem mnoha zásadních seskupení, projektů, nahrávek. A zatímco u většiny hudebníků vede žánrová rozvětvenost spíše k povrchnosti, v případě Miloše Dvořáčka je každý projekt bezpečným vstupem na novou půdu a ponorem do hlubokých vod. Desetiletí spolupráce s českou hudební špičkou mnoha žánrů jej dovedla k pódiové sebejistotě a velkému muzikantskému nadhledu, spouštějícímu pozitivní vibrace ještě dřív, než Miloš zasedne k soupravě.

Nový projekt, poprvé postavený výlučně na Milošově solo performanci vás zbaví potřeby nad hudbou přemýšlet. Řízená živelnost, pravá míra úderné improvizace, talkshow kombinovaná s rafinovanymi vsuvkami hudební ekvilibristiky a virtuozity na cokoli, od rendlíku po brumli. Na zdánlivé vlně bezstarostnosti a lehkosti Miloš Dvořáček provadí všemi kouty své hudební duše a nenechává na pochybách, že dělá to, co muzikant musí. Předává velký dar hudby, Sdílenou radost.

Miloš Dvořáček využívá velmi bohatý instrumentář – perkusivní nástroje všeho druhu, fujary, kytaru, elektronický smyčkovač hlasu atd. Zásadní součástí jeho koncertů jsou i performance v nichž rozeznívá a proměnuje v skutečněznějící hudební nástroje téměř jakýkoli předmět. Jeho výjimečné nadání improvizace je možné využít pro spoustu různorodých projektů, je nadšeným spolutvůrcem. Kromě samostatného koncertu, může kreativně doplnit divadelní nebo taneční vystoupení, němý film, jakoukoliv pohybovou performanci a akrobatickou show. Skvěle hudbou dotvoří atmosféru vernisáží výtvarných umělců a slavnostní zahájení, otevření zajímavých prostor, restaurací, obchodů, čajoven, divadel, muzeí a jiných kulturních stánků – citlivě podpoří jejich aktivity rozezněním zboží, inventáře, rekvizit nebo exponátů. Rád předává svoje hudební zkušenosti formou workshopů a vystoupení pro děti.

 

Podmínky spolupráce 
… se budou odvíjet od dohody s Vámi, jak cena vystoupení, tak technické požadavky.Komentáře nejsou povoleny.